Olimpiady Specjalne

Bal Sportowca Olimpiad Specjalnych

W piątek 04.01.2013 w godzinach popołudniowych ruszyliśmy na bal sportowca Olimpiad Specjalnych do SOSW w Borzęciczkach. Od samego początku czekało na nas miłe przyjęcie, mnóstwo atrakcji i dobrej zabawy. Bal rozpoczął się uroczystą galą, podczas której wręczono upominki wyróżnionym sportowcom - dla ostrowskiej Sekcji nagrodę odebrał absolwent, Łukasz Hyla za 12 - letnią działalność sportową.

Przy dźwiękach akordeonów poszliśmy na smakowitą kolację, gdzie m.in. mogliśmy spróbować udźca wieprzowego, baraniego gulaszu, kiszki i kiełbasy z grila, pierogów oraz wielu innych dodatków.

Po pokazie sztucznych ogni rozpoczęła się zabawa, która bez przerwy trwała do białego rana! Nie zabrakło występów artystów cyrkowych oraz animatorów, którzy dbali o dobrą atmosferę.

Po krótkim odpoczynku i obfitym śniadaniu udaliśmy się w drogę powrotną do Ostrowa.

bal sportowca

bal sportowca_a

   
© ALLROUNDER