Olimpiady Specjalne

28 listopada 2012 - XII Regionalny Turniej Piłki Koszykowej Olimpiad Specjalnych

Dnia 28.11.2012 w ramach Europejskiego Tygodnia Piłki Koszykowej Olimpiad Specjalnych na obiekcie KS Stal w Ostrowie Wielkopolskim odbył się XII Regionalny Turniej Piłki Koszykowej Olimpiad Specjalnych. Zawody zostały zorganizowane przez Sekcję Olimpiad Specjalnych działającą przy naszej szkole. Wzięli w nich udział zawodnicy z Sekcji z Borzęciczek, Kalisza i Ostrowa.

Wyniki Turnieju:

  • I miejsce Ostrów Wlkp.
  • II miejsce Kalisz
  • III miejsce Borzęciczki

W marcu 2013 roku odbędzie się Ogólnopolski Turniej Piłki Koszykowej Olimpiad Specjalnych w Skarżysku Kamiennej, na którym drużyna z Ostrowa po raz kolejny będzie reprezentowała Oddział Wielkopolskie – Konin. Nasza drużyna nie odnosiłaby takich sukcesów, gdyby nie możliwość trenowania na obiektach KS Stal, za co serdecznie dziękujemy.

turniej12

   
© ALLROUNDER