Olimpiady Specjalne

12 maja 2021 - Szkolny Turniej Olimpiad Specjalnych

12 maja 2021 roku odbył się finałowy Szkolny Turniej Umiejętności Koszykarskich Olimpiad Specjalnych. Zawodnicy rywalizowali w pięciu grupach sprawnościowych. Wykonywali próby koszykarskie zgodnie z regulaminem. Był to slalom z piłką, rzuty o tablicę do kosza i rzuty do kosza z różnych pozycji. Po zaprezentowaniu swoich możliwości wszyscy otrzymali medale oraz zjedli pizzę

  • Grupa 1: I miejsce Sebastian Jarosik, II miejsce Sebastian Zając, III miejsce Janusz Muras. Grupa 2: I m-ce Mikołaj Szubert, II m-ce Mateusz Łukowicz, III m-ce Maciej Marszewicki
  • Grupa 3: I miejsce Karol Półkarz, II miejsce Maciej Gilicki, III miejsce Szymon Mielcarek. Grupa 4: I miejsce Michał Kryjom, II miejsce Piotr Kut, III miejsce Miłosz Mocek.
  • Grupa 5: I miejsce Tomek Stanicki, II miejsce Patryk Lebda, III miejsce Kacper Koniarek.

turniej

   
© ALLROUNDER