Olimpiady Specjalne

VIII Ogólnopolskie Zimowe Igrzyska Olimpiad Specjalnych w Kielcach - Skarżysko - Kamiennej

W dniach od 29.02.- 03.03.2012 odbyły się VIII Ogólnopolskie Zimowe Igrzyska Olimpiad Specjalnych w Kielcach - Skarżysko - Kamiennej, w narciarstwie zjazdowym, łyżwiarstwie szybkim i hokeju halowym. ZSS z Ostrowa Wlkp. reprezentowała drużyna hokeja halowego. W całym turnieju zawodnicy rozegrali 6 meczy z drużynami z województwa łódzkiego, lubelskiego i świętokrzyskiego. Mecz finałowy z gospodarzami zawodów zakończył się wynikiem 6-2 dla reprezentacji z Ostrowa. Sportowcy oprócz zmagań sportowych uczestniczyli w imprezach towarzyszących (zabawa przy muzyce, wyprawa do kina) oraz w programie zdrowotnym, gdzie skorzystali z wizyty u stomatologa i okulisty.

olimpiada a

olimpiada b

   
© ALLROUNDER