Maska

Maska 2011

Zespół Szkół Specjalnych w Pleszewie oraz Środowiskowy Dom Samopomocy w Odolanowie to laureaci X-ego Jubileuszowego Przeglądu Form Teatralnych Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej MASKA.

Gościem specjalnym tegorocznego przeglądu był aktor Tomasz Kot oraz Grupa Teatralna Anny Dymnej "Radwanek" z Krakowa.

Od 10 lat organizatorem Przeglądu Form Teatralnych Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej MASKA jest Zespół Szkół Specjalnych im. Janusza Korczaka w Ostrowie Wielkopolskim, a w tym czasie impreza rozrosła się organizacyjnie i zyskała prestiż.

Więcej informacji:

http://www.powiat-ostrowski.pl/aktualnosci/1575/

maska2011

Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego Bogdan Zdrojewski wyróżnił Honorową odznaką "Zasłużony dla Kultury Polski" Beatę Serbakowską - Dyrektora Zespołu Szkół Specjalnych im Janusza Korczaka w Ostrowie Wielkopolskim. W czwartek, 23 marca 2011 roku podczas X Przeglądu Form Teatralnych Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej MASKA odznakę wręczył Paweł Rajski - Starosta Ostrowski.

Więcej informacji:

http://www.powiat-ostrowski.pl/aktualnosci/1580/

   
© ALLROUNDER