6. Maraton Uśmiechu – Uśmiech podaj dalej

Ruszyła kolejna edycja zapisów do Maratonu Uśmiechu J

Będzie to już 6. Maraton Uśmiechu – uśmiech podaj dalej. Organizatorami są: Zespół Szkół Specjalnych im. Janusza Korczaka w Ostrowie Wielkopolskim,

Powiat Ostrowski, Stowarzyszenie Wspierające Działalność Zespołu Szkół Specjalnych w Ostrowie Wielkopolskim – PROMYK, Klub Sportowy MARATON Ostrów Wielkopolski

Zapraszamy biegaczy - dzieci i młodzież, rodziny, sprawnych i niepełnosprawnych. W naszym Maratonie stawiamy na promocję aktywnego trybu życia, nabywanie i kształtowanie zdrowych nawyków. Chcemy także pokazać, że powiat ostrowski, miasto Ostrów Wielkopolski i firmy tu działające są przyjazne osobom niepełnosprawnym oraz wspierają rozwój kultury fizycznej i sportu. Propagujemy wspólne, aktywne spędzanie czasu, współzawodnictwo dzieci, młodzieży, dorosłych, sprawnych i niepełnosprawnych.

Maraton Uśmiechu chce pokazać, że właściwa integracja polega na otwarciu i autentycznej współpracy ze społeczeństwem. Osoby niepełnosprawne – dzieci, młodzież i dorośli - mogą pobyć z biegaczami i być biegaczami, poczuć adrenalinę, atmosferę zawodów.

Jak co roku trasy Biegów Głównych (5, 10 i 15 km)poprowadzą ulicami miasta Ostrowa – z Rynku, przez ulice: Wrocławską, Staszica, Gimnazjalną, Ledóchowskiego do ulicy Pruślińskiej i z powrotem do Rynku. Bieg Indywidualny dla dzieci i młodzieży (800 m) – z Rynku, przez ulice: Wrocławską, Staszica, Gimnazjalną i z powrotem do Rynku. Bieg Towarzyszące – rodzinne będą odbywały się na Placu 23 stycznia.

Zapisy na Biegi Główne: https://time4run.com.pl/imprezy/maraton-usmiechu-ostrow-wielkopolski/

Zapisy na Biegi Towarzyszące: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub 627355754.

Szczegóły: https://www.facebook.com/events/560963021155123/

Mapy (kliknij, by powiększyć):

Bieg główny
bieg glowny mini

Bieg indywidualny
bieg indywidualny mini

Biegi rodzinne
biegi rodzinne mini

   
© ALLROUNDER