Aktualności

Międzyszkolny konkurs plastyczny "Niepodległa"

100lecie niepodleglosci logo

 

 

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „NIEPODLEGŁA"

 

Drodzy Uczestnicy Konkursu!

 W tym roku obchodzimy szczególne święto – stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości. Dla uczczenia tego jubileuszu Zespół Szkół Specjalnych im. Janusza Korczaka w Ostrowie Wielkopolskim przy wsparciu Powiatu Ostrowskiego i Funduszu Grantowego Dobrego Sąsiedztwa dla Ostrowa Wielkopolskiego w ramach projektu Dnia BIAŁO -CZERWONEGO organizuje MIĘDZYSZKOLNY Konkurs Plastyczny dla dzieci i młodzieży „NIEPODLEGŁA". Wierzymy, że jeśli odpowiednio przygotujecie się do tego zadania, pomysły przyjdą same.

Z niecierpliwością czekamy na Wasze twórcze realizacje.

 

Życzymy sukcesów i zachęcamy do udziału w konkursie!

 

Regulamin Międzyszkolnego konkursu plastycznego "Niepodległa".


 konkurs plastyczny mini

   
© ALLROUNDER