12 czerwca 2018 – Dzień Absolwenta

Dzień Absolwenta obchodzono w Zespole Szkół Specjalnych po raz pierwszy. Impreza odbyła się 12 czerwca 2018 na terenie szkoły. Ideą przewodnią tego, podsumowującego wcześniejsze spotkania, Dnia Absolwenta było uhonorowanie wychowanków, dostarczenie im powodów do radości ze spotkania z dawnymi nauczycielami. Był to bardzo przyjemny i wzruszający moment dla naszych byłych uczniów. Zaproszonych gości czekała moc atrakcji i niespodzianek. Niezobowiązująca formuła spotkania spowodowała, że była to po prostu towarzyska impreza, pełna wspomnień i żartów, tym bardziej że teraz już bez ryzyka obniżenia oceny z zachowania . W programie było między innymi zwiedzanie szkoły, co niosło trochę niespodzianek, szczególnie dla tych osób które zakończyły edukację już kilka lat temu. Podczas imprezy dopisała pogoda i dobre nastroje. Absolwenci, spotkamy się ponownie za rok. Do zobaczenia.

dzien absolwenta

   
© ALLROUNDER