12 grudnia 2017 - Wigilijne spotkanie

Drugie spotkanie absolwentów naszej szkoły upłynęło w świątecznym klimacie. A skoro święta, to nie mogło zabraknąć tradycyjnego wspólnego kolędowania. Piękna choinka, dźwięki gitary i wspólny śpiew sprawiły, że wszystkim udzielił się nastrój nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

Starsze roczniki miały szansę spotkać się ze swoimi wychowawcami i nauczycielami, natomiast na wszystkich absolwentów czekali p. dyrektor szkoły Beata Serbakowska i p. wicedyrektor Roman Wojtyczka.

Wszystko na świecie przemija, radość, smutek, zabawa, lecz nigdy nie przeminą wspomnienia ze szkolnej ławy, podkreślali absolwenci, którzy na to spotkanie przynieśli pamiątki z dawnych lat. Sfotografowane i opisane trafią do Kapsuły czasu, która z okazji 70-lecia zostanie niedługo uroczyście zapieczętowana na całe 30 lat.

klub absolwenta

   
© ALLROUNDER