Spotkanie Klubu Absolwenta

Drogi ABSOLWENCIE

naszej szkoły zapraszamy Cię

12 marca 2018r. (poniedziałek) o godzinie 17:00

 na kolejne spotkanie

 „KLUBU ABSOLWENTA”

Przyjdź!

  • powspominaj czasy, kiedy chodziłeś do naszej szkoły,
  • podziel się z nami wrażeniami z nowych szkół, miejsc pracy, życiowych doświadczeń,
  • zobacz jak zmieniła się nasza szkoła,
  • wypij z nami kawę lub herbatę,

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH ABSOLWENTÓW

CZEKAMY NA CIEBIE!!!

12 grudnia 2017 - Wigilijne spotkanie

Drugie spotkanie absolwentów naszej szkoły upłynęło w świątecznym klimacie. A skoro święta, to nie mogło zabraknąć tradycyjnego wspólnego kolędowania. Piękna choinka, dźwięki gitary i wspólny śpiew sprawiły, że wszystkim udzielił się nastrój nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

Starsze roczniki miały szansę spotkać się ze swoimi wychowawcami i nauczycielami, natomiast na wszystkich absolwentów czekali p. dyrektor szkoły Beata Serbakowska i p. wicedyrektor Roman Wojtyczka.

Wszystko na świecie przemija, radość, smutek, zabawa, lecz nigdy nie przeminą wspomnienia ze szkolnej ławy, podkreślali absolwenci, którzy na to spotkanie przynieśli pamiątki z dawnych lat. Sfotografowane i opisane trafią do Kapsuły czasu, która z okazji 70-lecia zostanie niedługo uroczyście zapieczętowana na całe 30 lat.

klub absolwenta

 

17 października 2017 – Klub Absolwenta

Odbyło się pierwsze spotkanie absolwentów w Klubie Absolwenta naszej szkoły. W miłej atmosferze przy lodach, kawie i herbacie nasi absolwenci dzielili się swoimi wspomnieniami z lat szkolnych. Podzielili się również aktualnymi informacjami o swoim życiu. Zwiedzali szkołę, oglądali klasy. Każdy otrzymał imienną kartę klubu absolwenta i stał się jego pełnoprawnym klubowiczem. Na zakończenie spotkania klubowicze otrzymali torbę z prezentami z okazji 70-lecia naszej szkoły. NASTĘPNE SPOTKANIE ZAPLANOWANO 12.12.17 na godz. 17! Już Was na nie zapraszamy i na Was z niecierpliwością czekamy.

klub absolwenta

 
   
© ALLROUNDER