Aktualności

23 marca 2012 – Powitanie wiosny – koncert charytatywny

Impreza podzielona była na dwie części – pierwsza ściśle związana byłą z pożegnaniem zimy, a w drugiej odbył się wielki charytatywny koncert, podczas którego zbieraliśmy pieniądze dla chorej na nowotwór Klaudii, uczennicy SP nr 1.

W drugiej części swoje umiejętności zaprezentowało wielu artystów – począwszy od zespołu wokalnego prowadzonego przez p. Krzysztofa Rybickiego, nauczyciela muzyki z ZSS, poprzez doskonale znanego w Ostrowie magika Carlosa, grupę teatralną Metalia ze Szkoły Podstawowej nr 1 oraz prawdziwie rockowy zespół z Zespołu Szkół Technicznych w Ostrowie. Warto podkreślić iż wszystkie występy odbywały się charytatywnie. Nie lada gratką była również możliwość zakupienia profesjonalnie wykonanego portretu, które malowała córka jednej z naszych nauczycielek – Maria Jokiel.

Ponadto w szkolnej świetlicy zorganizowany był świąteczny kram, w którym można było zakupić artykuły przygotowane przez naszych uczniów oraz ofiarowane przez mamę jednego z uczniów.

Wszystkie pieniądze zebrane tego dnia zostały przekazane na ręce wychowawczyni chorej Klaudii.

powitanie wiosny_1

powitanie wiosny_2

powitanie wiosny_4

   
© ALLROUNDER