Aktualności

25 stycznia 2012 – Za co kochamy nasze babcie i dziadków?

Babcia i dziadek to najważniejsze osoby w życiu każdego człowieka. Nikt nie potrafi upiec takiego ciasta jak babcia i nikt nie umie zrobić takiego karmnika dla ptaków jak dziadek. Dzień Babci i Dziadka to najpiękniejsze dni w roku. W tych dniach babcie i dziadkowie obdarzani są szczególnymi dowodami miłości.

Wzorem lat ubiegłych w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Klasy Gimnazjalne U przygotowały uroczyste spotkanie pod hasłem: Za co kochamy nasze babcie i dziadków? Celem tej uroczystości było przede wszystkim uświadomienie uczniom, że Dzień Babci i Dzień Dziadka powinien trwać przez cały rok, że babcię i dziadka należy szanować i okazywać im ten szacunek na każdym kroku.

za co_kochamy_babcie_i_dziadka

za co_kochamy_babcie_i_dziadka_2

   
© ALLROUNDER