Aktualności

10 stycznia 2012 – Pierwsze Mistrzostwa Szkoły w Kręgle

W ramach zajęć Szkolnego Koła Sportowego grupa chętnych uczniów uczęszcza między innymi na cotygodniowe zajęcia sportowe, które odbywają się w kręgielni Gimnazjum nr 4 przy ulicy Krotoszyńskiej. Tam doskonali swoje umiejętności gry w kręgle. Po cylku treningów przyszedł czas na prawdziwe zawody: Pierwsze Mistrzostwa Szkoły w Kręgle (a właściwie w Bowling, bo tak nazywa się ta odmiana kręgli).

Do zawodów zgłosiło się 10 zawodników. Walka była zacięta i bardzo wyrównana. Przed ostatnią kolejką rzutów było aż czterech faworytów do wywalczenia pierwszego miejsca. Ostatecznie mistrzostwo szkoły zdobył Łukasz Misiek uzyskując 97 punktów. Drugie miejsce zajął Przemysław Sikora (88 punktów), a zaraz za nim z 88 punktami, na miejscu trzecim, uplasował się Grzegorz Krasicki.

Puchary dla najlepszych zostały wręczone na apelu szkolnym. Gratulujemy wszystkim uczestnikom zawodów!

Pierwsze Mistrzostwa Szkoły w Kręgle

   
© ALLROUNDER