Aktualności

14 grudnia 2011- Wizyta w bibliotece dziecięcej

Po raz kolejny grupa uczniów naszej szkoły odwiedziła bibliotekę dziecięcą przy ulicy królowej Jadwigi aby spotkać się na zajęciach .Tym razem w nawiązaniu do nadchodzących świąt Bożego Narodzenia tematem były zwyczaje świąteczne. Na wstępie uczniowie kl. I -III otrzymali imienne wizytówki z Mikołajem. Lekcja miała na celu przypomnienie polskich zwyczajów związanych ze świętami oraz przybliżenie dzieciom osoby św.Mikołaja.

Dzieci wykazały się znajomością tematu, chętnie odpowiadały na wylosowane przez siebie pytania i wykonywały postawione przed nimi różne zadania. Dzieci w trakcie zajęć wykonały również piękne choinki , które będą mogły podarować bliskiej osobie. Po serii zabaw na wszystkich czekała słodka niespodzianka –prezent od św.Mikołaja. Podczas zajęć dzieci słuchały płynących z głośników świątecznych melodii. Na zakończenie każdy otrzymał jeszcze drobne upominki z biblioteki.

wizyta w_bibliotece_grudzien

   
© ALLROUNDER