Aktualności

13 listopada 2014 – Na basenie

Kryta pływalnia „Oceanik" w Ostrzeszowie po raz kolejny stała się celem wycieczki, na którą pojechali uczniowie naszej szkoły. Jest to basen, na który bardzo lubimy jeździć, ponieważ jest na nim wiele atrakcji, z których można korzystać do woli. Młodsi uczniowie bardzo lubią basen rekreacyjny i zabawy w brodziku, w którym jest bardzo ciepła woda. Nieco starsi amatorzy pływania mają możliwość skorzystania z dłuuuuugiej zjeżdżalni, basenu sportowego oraz relaksu w basenie rekreacyjnym. Wszyscy bardzo chętnie skorzystali również z masaży wodnych – nie tylko w basenie, ale również w jacuzzi. Przez 1,5 godziny pływania i zabawy w wodzie z wielkim apetytem tradycyjnie posililiśmy się frytkami w kawiarni basenowej. Wyjazd zaliczamy do bardzo udanych – śmiechu i zabawy było co nie miara. Wielu amatorów wodnego szaleństwa już zapisało się na kolejny wyjazd...

basen

   
© ALLROUNDER