Aktualności

30 października 2014 – Dyskoteka Halloween’owa

Dnia 30.10.2014 r w szkole nauczyciele j. angielskiego i uczniowie z samorządu szkolnego zorganizowali spotkanie związane z tradycją anglo-amerykańską „Halloween" . Spotkanie podzielono na dwie części: oglądanie strasznego a zarazem śmiesznego filmu pt. Scooby –Doo i dyskotekę z zabawami. Uczniowie mieli okazję zapoznać się lub przypomnieć informacje związane z tą tradycją, a przede wszystkim utrwalić słownictwo w j. angielskim, np. dynia, jabłko, kolory, duch, nawiedzony dom, itp. Przeprowadzono konkurs z wyławianiem jabłek ustami, zjadaniem ciastek na sznurku. Podsumowaniem był wybór najciekawszej latarenki zrobionej z dyni. Głowna nagroda – kubek Halloween'owy trafił do Patryka S., ucznia szkoły podstawowej. Dziękujemy wszystkim nauczycielom i uczniom za pomoc w trakcie imprezy."

dyskoteka

   
© ALLROUNDER