Aktualności

22 października 2014 - Eko-wędrowanie czyli środowiska uzdrawianie

22 października b.r. w ostrowskim OCK-u odbyło się podsumowanie kolejnego VIII już Konkursu Ekologicznego zorganizowanego przez Zakład Oczyszczania i Gospodarki Odpadami ,,MZO'' w Ostrowie Wielkopolskim pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Ostrowa. Hasłem tegorocznej edycji konkursu było ,,Eko-wędrowanie czyli środowiska uzdrawianie„ .Konkurs ten propaguje nawyki prawidłowej segregacji odpadami, dlatego nie zabrakło tutaj także naszych uczniów. Finał konkursu poprowadził pan Adam Wasiela, który zadbał o pełną humoru atmosferę na sali. Program uroczystości obfitował w wiele niespodzianek i atrakcji muzycznych. Gimnazjalistom przypadło w tym roku wykonanie gry ekologicznej , uczniom szkoły podstawowej klas IV-VI- patchworku , natomiast klasom I-III pojazdu z materiałów segregowanych. Naszą szkołę w tym roku reprezentowali uczniowie z klas I-III . W każdej z kategorii jury przyznało nagrody od I do III miejsca. Poziom prac konkursowych był bardzo wysoki ale w tym konkursie nie ma przegranych i wszyscy uczestnicy otrzymali podziękowania i drobne upominki w postaci edukacyjnych ,,pakietów ekologicznych''.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu.
Wszystkie nagrodzone prace można obejrzeć w galerii internetowej na stronie
https://www.facebook.com/eMZOludek?fref=ts

eko-wedrowanie

   
© ALLROUNDER