Aktualności

22 października 2014 – Lekcja otwarta

W dniu 22.10.2014 i 23.10.2014r w Zespole Szkół Specjalnych odbyła się lekcja otwarta dla nauczycieli i rodziców, z udziałem uczniów klasy I-III,IIU, IIAut,IVut .Tematem lekcji był" Skarby Jesieni,"w ogrodzie, w sadzie, w lesie przedstawione zostały metody Porannego kręgu, czytania globalnego Domanna, Komunikacji alternatywnej Makaton oraz metoda zabawy. Celem lekcji było" kształtowanie mowy dziecka poprzez stosowanie rożnych form aktywności. Dzieci miały okazję zaprezentować się przed rodzicami, a rodzice przed swoimi pociechami, wspólna lekcja wypadła znakomicie, zainteresowanie i zaangażowanie rodziców było duże ,rodzice z dziećmi świetlnie się bawili ,nie zabrakło też zabawy i ruchu przy muzyce, rodzice nie byli jedynie obserwatorami ale czynnie uczestniczyli w lekcji podsumowaniem zajęć była wspólna praca plastyczna nawiązująca do tematu jesieni. Uczniowie i rodzice byli bardzo zadowoleni, że mogli wspólnie uczestniczyć w zajęciach.

lekcja

   
© ALLROUNDER