Aktualności

14 października 2014 – Ślubowanie

slubowanie14.10.2014r.w Zespole Szkół Specjalnych świętowano Dzień Edukacji Narodowej z tej okazji odbyło się także uroczyste ślubowanie i pasowanie na uczniów klas pierwszych. „Ślubuje być dobrym uczniem, przestrzegać zasad obowiązujących w szkole, w pełni wykorzystywać czas przeznaczony na naukę, rozwijać siebie, swoja wiedzę i umiejętności, kochać swoją ojczyznę Polskę' – takimi słowami wszyscy uczniowie klas pierwszych złożyli ślubowanie na sztandar szkoły. Następnie każdy z pierwszaków został pasowany przez Panią Dyrektor Beatę Serbakowską na pełnoprawnego "Pierwszaka". W czasie godzinnej uroczystości zgromadzeni mogli obejrzeć piękną część artystyczną przygotowaną przez uczniów klas pierwszych i nie tylko. Uroczystość tę uświetniło swoją obecnością wielu zaproszonych gości. Wszystkim pierwszoklasistom życzymy sukcesów w dalszej edukacji. Na koniec dyrektor szkoły złożyła życzenia swoim współpracownikom oraz wręczyła nagrody i podziękowała, następnie odśpiewaliśmy tradycyjne „sto lat' samorząd uczniowski wręczył nauczycielom i pracownikom administracji upominki.
Podczas obchodów Dnia Nauczyciela Samorząd Uczniowski ogłosił również wyniki głosowania wśród uczniów szkoły podstawowej, gimnazjum i pp na uczniów mających reprezentować Samorząd Uczniowski. Wybory miały miejsce w minionym tygodniu. Uczniowie wybierali trójkę uczniów, którzy przedstawili na forum szkoły propozycje dotyczące pracy szkoły. Wśród 15 reprezentantów każdej klasy najwięcej głosów otrzymali: Marcin Banasiak, Katarzyna Pomorska oraz Witold Pawlak. Ponadto w trakcie tej uroczystości został ogłoszony wynik konkursu "Nauczyciel na szóstkę", na którego zdaniem uczniów w tym roku zasłużyła Pani Sylwia Cierlak.

slubowanie 2

slubowanie 3

   
© ALLROUNDER