Aktualności

11-12 października 2014 – Brąz dla Ostrowa Wielkopolskiego w Mistrzostwach Polski w koszykówkę chłopców.

W dniach 11-12.10.2014 r. w Słupsku odbyły się Mistrzostwa Polski w koszykówkę chłopców „SPRAWNI – RAZEM". Wielkopolskę reprezentowała drużyna z Zespołu Szkół im. Janusza Korczaka z Ostrowa Wielkopolskiego w składzie:

  1. Krasicki Grzegorz – kapitan,
  2. Strzelecki Sławomir,
  3. Strzelecki Michał,
  4. Krawczyk Wojciech,
  5. Grzęda Przemysław,
  6. Stelmach Michał,
  7. Mateusz Jechura,
  8. Misiek Łukasz.

Przygotowanie i opieka trenerska: mgr Kasper Smektała i mgr Maciej Maśliński.
Do Słupska z różnych województw przybyło 9 reprezentacji. Do półfinału zakwalifikowały się 4 zespoły. Wysoki poziom zawodów towarzyszył rozgrywkom. Szczelna obrona i skuteczne kontrataki przyczyniły się do zwycięstwa nad reprezentacją z województwa lubuskiego, a tym samym zdobycia brązowego medalu przez ostrowski zespół.
W Mistrzostwach kolejno miejsca zajęły drużyny:
1 miejsce – Włocławek – woj. kujawsko-pomorskie,
2 miejsce – Słupsk - woj. pomorskie,
3 miejsce – Ostrów Wielkopolski – woj. wielkopolskie
4 miejsce – Strzelce Krajeńskie - woj. lubuskie

mistrzostwa

   
© ALLROUNDER