Aktualności

9 października 2014 – Lekcja w lesie

lekcjaUczniowie klasy II GU i IIIGUA wzięli udział w zajęciach edukacyjnych w rezerwacie „Wydymacz" znajdującym się w Antoninie. Skorzystali z zaproszenia edukatorów leśnych z Nadleśnictwa Antonin i wybrali się na niezwykłą wycieczkę - „lekcję w lesie". Do Antonina uczniowie pojechali pociągiem, co dla wielu było nie lada atrakcją. Tam wzięli udział w zajęciach w Izbie Edukacyjnej "Ogrodówka". Poznali historię Pałacu Myśliwskiego Książąt Radziwiłłów oraz spacerując alejkami parku przypałacowego, udali się do kaplicy rodowej książąt Radziwiłłów. Uczestnicy wycieczki również samodzielnie upiekli kiełbaski przy ognisku. Była to niezwykła lekcja - Lekcja w lesie!

Uczniowie klasy II GU przygotowali własnoręcznie album z pracami plastycznymi o tematyce leśnej. Odebrała go z rąk uczennicy przedstawicielka służby leśnej, która podziękowała uczniom za piękny prezent.

albumy

 

   
© ALLROUNDER