Aktualności

22 września 2014 – „Jesień zdrowo na sportowo”

„Jesień zdrowo na sportowo" takie hasło uczestniczyło podczas zajęć zrealizowanych w ramach projektu „Jesień na sportowo" dla uczniów przebywających w Szpitalu na Oddziale Rehabilitacyjnym dla Dzieci przy ulicy 3-ego Maja . Razem z uczniami pani Marta Pawlak wraz z panią Izabellą Wasiewicz udały się do pobliskiego parku gdzie zostały przeprowadzone zabawy
i gry sportowe. Dzieci „wyposażone" w doskonałe humory i odpowiednio zmotywowane do działania przystąpiły do rywalizacji. Swoją sprawność każdy uczeń mógł sprawdzić podczas gry w paletki, na siłowni, grając w piłkę. Ostatnie zadanie polegało na pozbieraniu jak największej ilości kasztanów, żołędzi, jarzębiny i liści.
Rozbawieni, uśmiechnięci i dotlenieni świeżym powietrzem wróciliśmy do szpitala - pełni wrażeń i zasobni w ciekawe doświadczenia.

jesien na sportowo

   
© ALLROUNDER