Aktualności

11 czerwca 2014 – Pociągiem do Przygodzic

Uczniowie klas gimnazjum U uczcili zakończenie roku szkolnego wspólną wycieczką pociągiem do Przygodzic do Kompleksu Górecznik. Celem wycieczki było poszerzenie wiedzy zdobywanej w czasie zajęć lekcyjnych o Ostrowie i okolicach, rozwijanie aktywności poznawczej, zainteresowanie turystyką lokalną oraz wdrażanie do racjonalnego i kulturalnego spędzania wolnego czasu.

Na samym początku zjedliśmy śniadanie w atrakcyjnym miejscu – letnim barze na wodzie. Nad samą wodą ,na molo wszyscy poczuli się wyjątkowo w otoczeniu bliskiej natury, śpiewu ptaków, szumu trzcin. Na długo w pamięci pozostanie zwiedzanie Mini Zoo, domku Czerwonego Kapturka z multimedialną bajką, muzeum dawnej wsi. Długi atrakcyjny spacer wokół stawu zakończył się zjedzeniem pysznych lodów i frytek, potem powrót pociągiem do Ostrowa!

przygodzice

   
© ALLROUNDER