Aktualności

3 czerwca 2014 - W Campusie Domasławice

W dniu 3. 06. 2014 odbyła się wycieczka uczniów naszej szkoły (klasy I , Iu,I uAUT, III u , IVuA, IVuB, IVuAUT i VIu AUT) wraz z opiekunami do Campusu Domasławice. Jest to miejsce, gdzie blisko wspaniałej przyrody w Dolinie Baryczy można miło spędzić czas, odkrywając uroki regionu. Znajdują się tam: park linowy, atestowany kompleks boisk sportowych ze sztuczną nawierzchnią, plac zabaw, zadaszone miejsce na posiłek. Każdy uczestnik wykazał się aktywnością na świeżym powietrzu i mógł znaleźć zajęcia atrakcyjne dla siebie i dostosowane do jego możliwości. Po aktywności fizycznej przyszedł czas na posiłek . Uczniowie wrócili bardzo zadowoleni i szczęśliwi. Czyste powietrze, bujna zieleń i niczym nie zmącona cisza potrafiły uwieść każdego. Polecamy to miejsce.

campus

campus 01

   
© ALLROUNDER