Aktualności

16 kwietnia 2014 – Najpiękniejsza pisanka

pisanka 2W środę 16 kwietnia 2014r . została podsumowana 7. edycja konkursu plastycznego ,, Wiosna i Wielkanoc w plastyce obrzędowej '' pt: ,,Na najpiękniejsza Pisankę". Na konkurs wpłynęło 56 pisanek wykonanych przez uczniów szkoły podstawowej, gimnazjum i klas szkoły przysposabiającej do pracy. I tak na wystawie pokonkursowej zagościły kraszanki, oklejanki, malowanki czyli pisanki. Największe wrażenie na wszystkich zrobiło pyszne ciasto – pisanka, którym zostaliśmy poczęstowani. Komisja konkursowa oceniała pomysłowość, oryginalność, staranność oraz samodzielność wykonania. Autorzy najpiękniejszych 26 pisanek otrzymali dyplomy i słodki upominek, które wręczyła pani dyrektor. Natomiast komisja dodatkowo postanowiła wyróżnić jajo wielkanocne B. Sobczaka przepięknym rękodziełem- pisanką wykonaną przez jedną z naszych utalentowanych mam. Wszystkim zwycięzcom gratulujemy!

Oto wielkanocne jajo-ciasto, które upiekła grupa uczniów z klas Przysposabiających do Pracy. Impreza zakończyła się dla wszystkich uczestników słodkim akcentem- każdy mógł spróbować pisanki-ciasta.

pisanka

   
© ALLROUNDER