Aktualności

21 stycznia 2014 – Dzień Babci i Dziadka w naszej szkole

Dnia 21.01.2014r. odbyła się w szkole uroczystość - „Dzień Babci i Dziadka". Uczniowie szkoły podstawowej wraz z wychowawcami przygotowali część artystyczną. Dzieci, poprzez wiersz, piosenkę i taniec, mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom, swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie Babcie i Dziadkowie byli wzruszeni , występy wszystkim bardzo się podobały. Każdy gość został obdarowany upominkiem - laurką. Babcie oraz Dziadkowie mieli możliwość zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z wnukami. Następnie na sali był wspólny poczęstunek przy kawie. Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, każdemu zrobiło się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych babć i dziadków.

dzien babci_i_dziadka

   
© ALLROUNDER