Aktualności

13 grudnia 2013 - podsumowanie projektu edukacyjnego „WIEDZA O SPORCIE I ZDROWIU”

W piątek 13.12.2013r. w Naszej Szkole miało miejsce podsumowanie projektu edukacyjnego „WIEDZA O SPORCIE I ZDROWIU”. W I etapie wszyscy uczniowie Gimnazjum pisali test składający się z 25 pytań z odpowiedziami do wyboru. Test wyłonił III finalistów. W II etapie finaliści odpowiadali na pytania z wiadomości ogólnych ze sportu, dopasowywali sportowców do uprawianej dyscypliny, łączyli miasta z klubami piłkarskimi. Były również kalambury z hasłami dotyczącymi zdrowia oraz krzyżówka ze sprzętem portowym. Zwycięzcą konkursu został Piotr Małecki, II miejsce zajął Krystian Płomiński a III Dominik Wenderski. Finaliści otrzymali dyplomy, nagrody rzeczowe oraz słodycze.

wiedza o_sporcie_i_zdrowiu

   
© ALLROUNDER