Aktualności

4 listopada 2011 -Rozstrzygnięcie konkursu ekologicznego

V Konkurs Ekologiczny organizowany przez Zakład Oczyszczania i Gospodarki Odpadami „MZO" przebiegał pod hasłem –''Ekologia szansą na lepsze jutro" pod patronatem honorowym Prezydenta Miasta Ostrowa Wielkopolskiego. Celem konkursu jest edukacja ekologiczna dzieci i młodzieży z ostrowskich szkół .

Nasza szkoła włączyła się do konkursu po raz pierwszy .Prace zgłoszone do konkursu świadczą o wrażliwości uczestników na problem segregowania odpadów i przedstawiały wizje przyszłego ekologicznego świata.4 listopada br. o godz.10.00 w Ostrowskim Centrum Kultury odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu. Wszystkich prac było ponad 240 i były one oceniane w kilku kategoriach wiekowych.

Uczestnicy z naszej szkoły otrzymali specjalną nagrodę w postaci drukarki za swoją wrażliwość i kreatywność. Wszyscy uczestnicy konkursu niezależnie od zajętego miejsca otrzymali ekologiczne torby z upominkami. Zapraszamy do galerii eMZOludka gdzie znajdują się zdjęcia prac uczestników konkursu.

konkurs ekologiczny

   
© ALLROUNDER