Aktualności

28 maja 2013 – Wyjazd do Cinema City w Kaliszu

W maju 2013 roku uczniowie z różnych klas Zespołu Szkół im. Janusza Korczaka uczestniczyli w wycieczce do Kalisza. Celem wyjazdu było kino Cinema City, w którym to uczestnicy obejrzeli film w 3D „Iron Man". Dla niektórej młodzieży była to 1-sza wizyta w kinie czy w galerii. Mogli oni doświadczyć wielu wrażeń podczas oglądania filmu ze specjalnymi okularami. Efekty spadających głazów czy padającego śniegu zrobiły ogromne wrażenie. Powodzeniem cieszył się przejazd windą czy ruchomymi schodami. Nieodzownym elementem wizyty w kinie był zakup popcornu. Przy okazji wycieczki wszyscy uczestnicy przypomnieli sobie o zasadach kulturalnego i bezpiecznego zachowania w trakcie podróży autobusem, na terenie galerii i w trakcie zamawiania i spożywania posiłku.

kino

   
© ALLROUNDER