Aktualności

11 czerwca 2013 – Dzień Dziecka

We wtorek 11 czerwca 2013r. w lokalu Tawerna na terenie ośrodka rekreacyjnego Piaski–Szczygliczka z okazji Dnia Dziecka odbyło się spotkanie uczniów nauczania indywidualnego z Zespołu Szkół Specjalnych. W spotkaniu uczestniczyła Dyrekcja Zespołu Szkół Specjalnych w Ostrowie Wielkopolskim Pani Beata Serbakowska oraz Pani Aleksandra Troszczyńska. Obecna była również grupa teatralna z Młodzieżowego Domu Kultury, która w ramach prowadzonej współpracy, zaprezentowała przedstawienie przygotowane specjalnie na tę okazję. Przedstawienie zostało bardzo gorąco przyjęte przez zgromadzone dzieci, ich rodziców, nauczycieli i opiekunów. Dzieci nauczania indywidualnego brały udział w zabawie integracyjnej polegającej na malowaniu farbami tacek styropianowych. Stworzony łańcuch kolorowych tacek został później zawieszony w budynku szkoły aby uczniowie nauczania indywidualnego czuli się pełnoprawnymi członkami szkoły. Część artystyczną ubarwił interesującą szatą muzyczną, nauczyciel muzyki Z Zespołu Szkół Specjalnych. Dzięki sponsorom i osobom zaprzyjaźnionym, organizatorzy (P. Kryjom, I. Wasiewicz) zapewnili dzieciom i gościom słodki poczęstunek oraz smakowite kiełbaski z grilla . W trakcie uroczystości wszyscy uczestnicy imprezy pozowali do wspólnej fotografii.

dzien dziecka_b

Więcej informacji:

http://www.ok24.tv/aktualnosci/ostrow-wielkopolski/37-mlodziez/3057-dzien-dziecka-dla-dzieci-nauczanych-indywidualnie

   
© ALLROUNDER