Aktualności

23 kwietnia 2013 - MAMY KRÓLOWĄ!!!!!

Królową Tabliczki Mnożenia roku 2012/2013 została uczennica klasy III gimnazjum Ewelina Biela.

Miesiące luty i marzec były miesiącami tabliczki mnożenia, wszyscy uczniowie uczyli się jej pilnie a każda lekcja matematyki rozpoczynała się jej utrwalaniem. Pod koniec marca zostały przeprowadzone eliminacje ,które wyłoniły po jednej osobie z każdej klasy, która poradziła sobie z tabliczką najlepiej.

18 kwietnia nastąpił finał konkursu, do którego przystąpiło 6 osób. Zadaniem uczestników było rozwiązanie zadań związanych z mnożeniem i dzieleniem, wszyscy poradzili sobie świetnie .Królowa otrzymała z rąk Pana Dyrektora symboliczną koronę, szarfę, dyplom oraz nagrodę. Pozostali uczestnicy również zostali obdarowani drobnymi upominkami oraz dyplomem.

Na koniec czekała wszystkich słodka niespodzianka.

Raz jeszcze gratulujemy .

krolowa

   
© ALLROUNDER