Aktualności

19 grudnia 2012 – Spotkanie wigilijne NI

W środowy wieczór 19 XII 2012 uczniowie i rodzice z Nauczania Indywidualnego spotkali się na wspólnej piątej już Wigilii. Spotkaniu tradycyjnie towarzyszyło wspólne kolędowanie przy wigilijnym stole, ale była to również okazja do rozmowy oraz wzajemnej integracji dzieci i rodziców.

Podczas Wigilii uczestnicy obejrzeli przedstawienie o tematyce Jasełkowej przygotowane i zaprezentowane przez kółko teatralne „Kajtuś czarodziej" działające w Zespole Szkół Specjalnych w Ostrowie Wielkopolskim prowadzone przez Panią Annę Fiałkowską i Monikę Harlak. Dzieci mogły również ozdobić sobie twarze świątecznymi motywami dzięki Pani Sylwii Cierlak, a także ubrać choinkę ozdobami przygotowanymi wcześniej na zajęciach nauczania indywidualnego.

W trakcie spotkania obecni byli zaproszeni goście Naczelnik Wydział Edukacji Kultury i Sportu w Starostwie Powiatowym Pan Rafał Luciński oraz Dyrekcja ZSS w Ostrowie Wielkopolskim Pani Dyrektor Beata Serbakowska, Pani Wicedyrektor Aleksandra Troszczyńska i Pan Wicedyrektor Roman Wojtyczka, którzy złożyli dzieciom i opiekunom świąteczne życzenia.

Spotkanie swoją obecnością i zaangażowaniem wsparli również przyjaciele Wigilii Nauczania Indywidualnego muzycy: Pan Adam Wasiela, Pan Marek Nowakowski, Pan Bartosz Filarczyk oraz fotograf Pan Paweł Sobczak. Wśród przybyłych gości nie zabrakło oczywiście Gwiazdora, który obdarował wszystkich gości prezentami i upominkami.

Jednocześnie podziękowania należy skierować w kierunku wszystkich sponsorów i darczyńców z Ostrowa Wielkopolskiego i okolic, gdyż bez ich finansowego wsparcia i pomocy o organizację kolejnego spotkania byłoby bardzo trudno.

wigilia

   
© ALLROUNDER