Aktualności

25 listopada 2012 – Dzień Pluszowego Misia

Miękki, puchaty i taki z łatką. 25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija, bo "Czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!"

Również naszą szkołę odwiedził duży, puchaty, milutki i mięciutki miś. Jego odwiedziny sprawiły dzieciom dużo radości. Były wspólne zabawy, piosenki, konkursy. Miś miał dla dzieci dużo słodkich niespodzianek. Przy wspólnej i udanej zabawie czas szybko płynie. Tak było i u nas: „Dzisiaj w szkole jest wesoło, misiu z nami tańczy w koło".

dzien pluszowego_misia

Podczas tej imprezy zorganizowana została zbiórka pluszaków oraz zabawek dla dzieci z pediatrii ostrowskiego szpitala.

   
© ALLROUNDER