Aktualności

17 września 2012 – KOLOROWA NIESPODZIANKA

Nowy rok szkolny 2012/2013 rozpoczął się dla uczniów Zespołu Szkół Specjalnych w Ostrowie Wielkopolskim miłą niespodzianką.

Firma Centrum Biurowe Eproco Sp. zo.o. Sp.k. przekazała bowiem na rzecz naszych wychowanków niezwykle atrakcyjny upominek w postaci artykułów szkolnych. Wśród ofiarowanych materiałów papierniczych znalazły się zarówno najpotrzebniejsze przybory, np. piórniki, kredki, farby, kleje, gumki, plastelina, jak również zeszyty, kolorowe bloki, bibuły, kartony itp.

Sprawiły one dzieciom ogromną radość. Dzięki ofiarności darczyńcy uczniowie mogą nie tylko w sposób właściwy realizować zadania szkolne, ale przede wszystkim mogą wykorzystać i rozwijać swój potencjał twórczy.

Za okazane zrozumienie dla potrzeb naszych uczniów, serdeczność i bezinteresowność, składamy podziękowania w imieniu całej społeczności szkolnej.

   
© ALLROUNDER