Aktualności

19 czerwca 2012 - Spotkanie z Reprezentantami Czech

Rankiem 19 czerwca młodzież Zespołów Edukacyjno – Terapeutycznych z Zespołu Szkół Specjalnych im. Janusza Korczaka w Ostrowie Wielkopolskim po raz kolejny wyjechała na wycieczkę, tym razem do stolicy Dolnego Śląska.

Już sama podróż pociągiem była dla uczniów niecodziennym przeżyciem, a był to dopiero początek przygód tego dnia. Zwiedzanie Wrocławia zaczęli oni od jednego z największych akwariów w Polsce, gdzie mogli podziwiać niespotykane gatunki ryb słonowodnych.

wroc 02

Ślady wrocławskich krasnali doprowadziły zwiedzających do Strefy Kibica EURO 2012 na wrocławskim rynku. Po obejrzeniu Strefy Kibica i wrocławskiej starówki każdy z uczniów miał możliwość dotknięcia dwumetrowej repliki oficjalnej piłki EURO 2012 – Tango, z którą mógł zrobić sobie pamiątkową fotografię.

Po zjedzeniu obiadu nastąpił punkt kulminacyjny wycieczki, czyli spotkanie piłkarzami reprezentacji Czech, ćwierćfinalistami Mistrzostw Europy 2012, w Hotelu Monopol – miejscu pobytu podczas EURO 2012.

Należy podkreślić, że uczniowie nie mogliby doświadczyć wszystkich wrażeń , gdyby nie wsparcie sponsora firmy TECHLAND.

wroc 01

   
© ALLROUNDER