Aktualności

14 czerwca 2012 – Dzień Dziecka dla dzieci Nauczania Indywidualnego i ich rodziców

W czwartek 14 czerwca 2012 w lokalu Tawerna na Piaskach –Szczygliczce odbyło się spotkanie uczniów i rodziców z nauczania indywidualnego z okazji Dnia Dziecka. Mimo niesprzyjającej aury i padającego deszczu nauczyciele z Zespołu Szkół Specjalnych w Ostrowie Wielkopolskim przygotowali dla wszystkich przybyłych dzieci ciekawą uroczystość.

Podczas imprezy obecna była dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych w Ostrowie Wielkopolskim Pani Beata Serbakowska oraz zaproszeni goście – uczniowie z IV Liceum Ogólnokształcącego w Ostrowie Wielkopolskim, którzy zaprezentowali przedstawienie przygotowane dla wszystkich zgromadzonych: dzieci, rodziców oraz nauczycieli i opiekunów. Część artystyczną odpowiednią szatą muzyczną dopełnił jak zwykle świetnie dysponowany nauczyciel muzyki Pan Krzysztof Rybicki wraz z zespołem. Dzięki sponsorom i osobom zaprzyjaźnionym zorganizowano słodki poczęstunek oraz grill , a spotkanie uwieńczyła wspólna pamiątkowa fotografia.

dzien dziecka_nauczanie_indywidualne

   
© ALLROUNDER