Aktualności

5 czerwca 2012 – Wizyta naszych uczniów w Szkole Muzycznej

muzyczna1Młodzież klas gimnazjalnych wybrała się z wizytą do Zespołu Szkół Muzycznych w naszym mieście.

Wszyscy wysłuchali koncertu muzycznego w wykonaniu uczniów tej szkoły. Z uwagą i zainteresowaniem słuchali znanych i mniej znanych utworów należących do kanonu muzyki. Poznali technikę gry na różnych instrumentach i ich wygląd. Wykonawcy za piękną prezentację gry otrzymywali duże brawa.

Po koncercie odbyło się zwiedzanie budynku Szkoły Muzycznej. W szkolnych klasach stały różne instrumenty muzyczne. Każdy mógł na nich spróbować swoich sił. Przeprowadzone krótkie zabawy muzyczne bardzo się spodobały, udowodniły, że każdy posiada talent.

Było to miłe, kształcące i niecodzienne spotkanie, które pozostanie w pamięci na długo.

muzyczna2

muzyczna3

   
© ALLROUNDER