Aktualności

5 lutego 2019 - IX Międzyszkolny Konkurs Informatyczny

Tego dnia w naszej szkole odbył się IX Międzyszkolny Konkurs Informatyczny z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu 2019 dla uczniów Szkół Podstawowych oraz Gimnazjów Specjalnych. Uczestnikami konkursu byli uczniowie ze szkół w: Jarocinie, Pleszewie, Krotoszynie, Borzęciczek i Ostrowie. Cel konkursu: zwiększenie zaangażowania uczniów w stosowaniu komputerów i technologii informacyjnej. Po raz kolejny walczono drużynowo. 3 osobowe grupy rozwiązywały teksty, zagadki i labirynty. Dodatkowo odbyły się pokazy slajdów oraz prezentacje haseł przygotowane przez uczniów na temat bezpiecznego internetu. Poziom konkursu był bardzo wyrównany. Po obradach komisji i podliczeniu punktacji przedstawiono wyniki konkursu:
I miejsce – drużyna z Borzęciczek;
II miejsce – drużyna z Pleszewa;
III miejsce – drużyna z Ostrowa.
Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody.Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy BEZPIECZNEGO SURFOWANIA PO INTERNECIE. Do zobaczenia za rok!

konkurs

   
© ALLROUNDER