Aktualności

7 listopada 2018 - XIV NIEPODLEGŁOŚCIOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

Kolejny punkt obchodów 100-lecia niepodległości naszej ojczyzny zorganizowany przez szkołę to turniej piłkarski. Przed zawodami odśpiewaliśmy hymn państwowy i zapaliliśmy znicz przed pomnikiem powstańców wielkopolskich. Uczestnicząc w turnieju oddaliśmy hołd wszystkim Polakom walczącym o niepodległość ojczyzny.
Swoje umiejętności piłkarskie zaprezentowały w tym roku drużyny ze szkół i ośrodków z Jarocina, Pleszewa, Ostrowa Wielkopolskiego, Ostrzeszowa i Borzęciczek. Turniej rozgrywany był systemem „każdy z każdym". Okazały puchar dla zwycięzcy wywalczyła reprezentacja ZPS w Pleszewie. Srebrnymi medalami udekorowani zostali piłkarze z Borzęciczek, a „Korczakowcy" uplasowali się na miejscu trzecim.

turniej

   
© ALLROUNDER