Aktualności

5 października 2018 – Super Chłopak

Dzień Chłopaka to kolejne święto, które w naszej szkole obchodzi się w bardzo radosnej atmosferze. Dziewczęta z klas PP postarały się, by tego dnia wszyscy chłopcy poczuli się wyjątkowo. Wszyscy spędzali miło czas przy filiżance kawy lub herbaty, delektując się słodkimi wypiekami przygotowanymi przez uczennice. Tego wyjątkowego dnia dziewczęta z samorządu uczniowskiego zorganizowały konkurs na „Super Chłopaka". Zwycięzca został wybrany w drodze tajnego głosowania przez uczennice. Wygrał Karol! Dokończeniem i uwieńczeniem tego szczególnego dnia była dyskoteka. Chłopcy byli mile zaskoczeni takim zaangażowaniem swoich koleżanek w przeżycie tego dnia. Chłopakom dużym i małym życzymy jeszcze raz wszystkiego najlepszego! Karolowi raz jeszcze serdecznie gratulujemy!

super chlopak

   
© ALLROUNDER