Aktualności

26 września 2018 - „Park Makiet Mikroskala” w Koninie

26 września 2018r odbyła się pierwsza powakacyjna wycieczka uczniów naszej szkoły do Centrum Edukacji i Rozrywki „Park Makiet Mikroskala" w Koninie. Uczniowie obejrzeli ponad 50 różnych makiet o charakterze edukacyjnym. Część z nich była interaktywna, uczniowie samodzielnie je uruchamiali co sprawiało im dużą frajdę. Makiety przedstawiały m.in. sceny z popularnych filmów, obrazy z historii Polski i świata, interaktywne kolejki, postacie z bajek PRL-u, makietę wesołego miasteczka pełną świateł i barw. Uczniowie brali również udział w seansie w kinie 6D, które dostarczyło dzieciom niesamowitych przeżyć i emocji. Na koniec świetna zabawa przy muzyce wszyscy wróciliśmy zadowoleni i zachęcamy innych do zwiedzania tego super miejsca godne polecenia! Dzieciaki bardzo zadowolone!

park makiet

   
© ALLROUNDER