Aktualności

Styczeń – czerwiec 2012 - Klub "Play and Explore"

Od stycznia 2012r. uczniowie klas I-III i IV szkoły podstawowej wykonują projekty-prace w ramach Klubu "Play and Explore". kazdy uczeń posiada swoją legitymację członkowską, na którą przyklejają naklejki za aktywną pracę z danego tematu. Prace wykonywane są w ramach zajęć lekcyjnych z p.Grażyną Brzezicha-tematy uwzględnione w planie wynikowym i w ramach kółka angielskiego z p.Bogusławą Szewczyk.

Poprzez aktywne uczestnictwo na zajęciach uczniowie utrwalają poznane słownictwo w j. angielskim a także ćwiczą sprawności manualne podczas wykonywania prac plastycznych.

Projekty obejmują następujące tematy: -wild animals, - my school, -little friends-pets, -games, -crazy Feather. Zdjęcie każdej pracy umieszczane są w internecie na stronie:

http://www.nowaera.pl/konkurs/galeria-etap-1-2.html

play and_explore

   
© ALLROUNDER