Aktualności

9 marca 2012 – Dzień Św. Patryka

Dnia 09.03.2012r. w Zespole Szkół w Ostrowie Wlkp. odbędzie się „Dzień św. Patryka". Z tej okazji planowane są różne ciekawe zajęcia artystyczne, taneczne z Irlandczykiem- Richard'em Mullaney'em oraz kucharskie powiązane z tradycją i Patronem Irlandii. Częściowym sponsorem imprezy jest Wielkopolskie Kuratorium Oświaty w Poznaniu, jak i instytucja „Nauka bez Granic" z Richard'em za co jesteśmy bardzo wdzięczni.

W związku z powyższym nauczyciele j. angielskiego zapraszają po 5-ciu wybranych uczniów z różnych szkół z opiekunem. Spotkanie potrawa od 9.00 do ok. 13.15. Uczniowie będą podzieleni na grupy zadaniowe i będą gotować, tańczyć oraz wykonywać prace artystyczne. Powitanie uczniów i Richarda nastąpi o godz. 8.50.

Mile widziany zielony lub tęczowy akcent w ubraniu. Zapraszamy!

patryk 1patryk 2patryk 3

   
© ALLROUNDER