Aktualności

1-16 marca 2012 - Wystawa prac plastycznych uczniów w Starostwie Powiatowym

Co roku Dniu Porad Pedagogiczno-Psychologicznym organizowanym na terenie szkoły towarzyszy wystawa twórczości plastycznej uczniów naszej szkoły w holu Starostwa Powiatowego w Ostrowie Wielkopolskim. Jest to cykliczna forma prezentacji, w której bierzemy udział już dziesiąty raz. Tegoroczna nosi tytuł ,,Grafika nie jedno ma imię ... kalkografia''.Wystawa cieszy się dużym zainteresowaniem nie tylko wśród pracowników Starostwa, ale przede wszystkim mieszkańców Ostrowa, jak i samych uczniów.

Przygotowaniu wystawy towarzyszy wiele pracy, emocji. Jest także element zabawy

i przygody. Udział w wystawie dla uczniów jest wyróżnieniem i okazją, by móc się zaprezentować. Zwiedzanie wystawy, wyszukiwanie i oglądanie własnych prac, komentowanie ich daje uczniom poczucie sukcesu i przynosi wiele satysfakcji.

Wystawa prac plastycznych uczniów w Starostwie Powiatowym

   
© ALLROUNDER