Aktualności

29 lutego 2012 - Turniej Gier i Zabaw Ruchowych

Zespól Szkól Specjalnych im. Janusza Korczaka w Ostrowie Wielkopolskim już po raz XXV był organizatorem Turnieju Gier i Zabaw Ruchowych drużyn Nieprzetartego Szlaku ZHP rejonu kaliskiego.

W dniu 29 lutego 2012 roku, harcerze z drużyn Nieprzetartego Szlaku spotkali się aby wziąć udział w corocznym Turnieju Gier i Zabaw Ruchowych.

W turnieju rywalizowało sześć drużyn z Zespołów Szkół Specjalnych w Jarocinie, Kępnie, Krotoszynie, Pleszewie, Ostrowie oraz Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Ostrzeszowie. Po przeprowadzeniu jedenastu konkurencji sprawnościowych opartych na zabawach bieżnych, kopnych, rzutnych i skocznych najlepsi okazali się uczniowie z Krotoszyna i to oni zdobyli puchar Komendanta Hufca ZHP.

Więcej informacji: http://www.powiat-ostrowski.pl/artykul/2288

   
© ALLROUNDER