Aktualności

Balik karnawałowy - 10 lutego 2012

Ostatni dzień zajęć lekcyjnych, tuż przed rozpoczęciem ferii zimowych, uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych spędzili w bardzo atrakcyjny sposób. Tego dnia odbył się na terenie szkoły bal karnawałowy, którego motywem przewodnim były Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej – EURO 2012. Uczniowie z tej okazji wybrali się w podróż po Europie - przypomnieli sobie nazwy i położenie europejskich krajów (stolic), zatańczyli narodowe tańce, przyswoili szereg informacji o samych mistrzostwach. Adekwatnie do tematu przystrojona została „sala balowa" - nie zabrakło symbolu mistrzostw, maskotek mistrzostw, stosownie przebrali się również uczniowie – sportowe, narodowe stroje, akcesoria kibica – czapki, szaliki.

Uczniowskiej zabawie towarzyszyły liczne konkursy, zabawy tematycznie związane z piłką nożną, które obficie nagradzane były słodkościami i upominkami. Wszyscy uczniowie otrzymali słodkie nagrody za przygotowanie plakatów o tematyce związanej z EURO 2012.

Cała społeczność szkoły bawiła się doskonale.

balik

   
© ALLROUNDER