Aktualności

22 grudnia 2011 – Jasełka

Dnia 22 grudnia 2011 roku w Zespole Szkół Specjalnych jak co roku odbyły się jasełka z okazji dnia Bożego Narodzenia. Jednak tym razem w nasze progi zagościły z przedstawieniem dzieci i młodzież ze Świetlicy Socjoterapeutycznej Stowarzyszenia Konferencji św. Wincentego a'Paulo działającej przy parafii pw. Św. Stanisława Biskupa i Męczennika. Były one wspomagane przez pana Adama Wasielę magika (który wyczarował śnieg) oraz muzyka który wspierał podczas śpiewania kolęd i pastorałek. Całość przedstawienia było oparte na rozmowie dzieci czym i czy są potrzebne święta oraz co w nich jest najważniejsze. Całe te rozważania były przeplatane przez śpiewanie znanych kolęd oraz pastorałek. W przedstawienie miała też wkład widownia, która włączała się w śpiew który był prowadzony na chóry. Całe to wystąpienie wprowadziło wszystkich w przepiękny świąteczny nastrój i był niejako zakończeniem przygotowania do świąt Bożego Narodzenia. Wszyscy uczniowie przy wychodzeniu z sali otrzymali drobne słodkie upominki przygotowane przez świetlice. Dziękujemy Pani Ewie Koniecznej i Panu Darkowi Suskiemu za przygotowanie dzieci i młodzieży do wspaniałego przedstawienie.

Jasełka

   
© ALLROUNDER