Aktualności

7 grudnia 2011 - I Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego

W naszej szkole odbył I Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego. W konkursie brali udział uczniowie gimnazjum oraz szkoły podstawowej z Ostrzeszowa, Kępna Kalisza i Ostrowa Wielkopolskiego.

Konkurs składał się z trzech części, pierwsza część językowa obowiązkowa dla wszystkich z podziałem na poziom podstawowy oraz gimnazjalny, oraz dwie konkurencje nieobowiązkowe- dla chętnych. W części językowej spośród uczniów gimnazjum najlepszy wynik uzyskał uczeń naszej szkoły Piotr Komin. Wśród uczniów klas podstawowych najlepsza okazała się również uczennica naszej szkoły Małgorzata Brzoza . Uczeń z Zespołu Szkół Specjalnych w Kępnie otrzymał wyróżnienie za najciekawiej wykonany komiks w języku angielskim pt. Jestem superbohaterem. Uczniowie z Szkoły Specjalnej w Ostrzeszowie zdobyli wyróżnienie za recytacje wiersza, która była niezwykle ciekawie i poprawnie językowo przedstawiona.

konkurs jezyka_angielskiego

   
© ALLROUNDER