Aktualności

15 grudnia 2011 – ,,Spotkanie wigilijne” na Oddziale Rehabilitacyjnym dla Dzieci przy ul. 3 Maja w Ostrowie.

We wspaniale przygotowanej scenerii i świątecznych dekoracjach, spotkanie rozpoczęło się niecodziennymi ,,Jasełkami". Bożonarodzeniową historię biblijną, w formie pantomimy, przedstawili uczniowie ze SP nr 5 . Czas Bożego Narodzenia to czas radości . Tą radością i paczkami, przygotowanymi przez studentów Społecznej Wyższej Szkoły Zarządzania i Przedsiębiorczości w Ostrowie Wielkopolskim obdarował wszystkich Mikołaj..

Dopełnieniem tego świątecznego spotkania był występ grupy młodzieży z wolontariatu, który od listopada działają na oddziale szpitalnym. Młodzi artyści przy akompaniamencie gitar zaśpiewali kolędy, które swoim brzmieniem wprowadziły wszystkich w świąteczny nastroju. Po części artystycznej dzieci z przybyłymi gośćmi, wśród których nie zabrakło personelu medycznego oraz pani Violetty Miszkin- wicedyrektora Zespołu Szkół Specjalnych, wspólnie zasiedli do stołu pełnego słodyczy i łakoci.

spotkanie wigilijne_2

   
© ALLROUNDER