Aktualności

13 grudnia 2011- Spotkanie Wigilijne dla dzieci Nauczania Indywidualnego i ich rodziców

Przy wigilijnym stole i choince wspólnie usiedli rodzice z dziećmi, zaproszeni goście wicestarosta Powiatu Ostrowskiego Pan Tomasz Ławniczak, dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych Pani Beata Serbakowska.

Podczas wieczoru wigilijnego uczestnicy mogli podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami. Takie spotkania integrują środowisko dzieci i rodziców z nauczania indywidualnego, którzy na co dzień nie mają okazji do spotkań.

W trakcie imprezy nie mogło zabraknąć wspólnego kolędowania, ozdabiania choinki własnoręcznie malowanymi ozdobami oraz wizyty Świętego Mikołaja, który obdarował wszystkie dzieci i rodziców prezentami. Tradycyjnym zwieńczeniem Spotkania Wigilijnego była pamiątkowa fotografia wszystkich uczestników wieczoru, a także serdeczne podziękowania dla sponsorów oraz wszystkich osób zaangażowanych w przygotowanie imprezy. Bez ich pomocy o prezenty i organizację spotkania byłoby bardzo trudno, warto więc docenić taką bezinteresowną postawę.

spotkanie wigilijne

   
© ALLROUNDER